www.bezplatnamammografia.pl

ALAN MED Gabinet Masażu

http://www.alanmed.eu/masaz_relaksacyjny.html

Data dodania: 2019-03-05

Kontakt: +48 725 41 42 42  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Przybyszewskiego 1  |  Kod pocztowy: 30-128  |  Domena: https://www.alanmed.eu/

Opis

Prowadzisz stresujący tryb życia? Brakuje Ci czasu na odpoczynek i regenerację? Skorzystaj z sesji masażu, która pozwoli Ci się odprężyć! To szybki i skuteczny sposób na rozluźnienie ciała, a także polepszenie samopoczucia. Profesjonalny masaż relaksacyjny w Krakowie wykona dla Ciebie specjalista z gabinetu ALAN MED. Salon mieści się w dogodnej lokalizacji przy ul. Przybyszewskiego 1 i tworzony jest przez kompetentnych techników masażu. Dokładają oni wszelkich starań, by ich klienci czuli się komfortowo podczas każdej sesji i wychodzili z gabinetu w pełni usatysfakcjonowani.

Rekomendowany gabinet wyposażony jest w nowoczesny sposób. Profesjonalny, wygodny stół zapewnia pacjentowi prawidłowe ułożenie ciała, dzięki któremu może odczuwać komfort podczas wizyty. Wysokiej jakości oliwki wykorzystywane do masażu sprawiają, że ruchy rąk masażysty są dokładniejsze, a klientowi pozwalają na głębsze odczuwanie przyjemności z masażu. Wszelkie niezbędne informacje o działalności gabinetu znajdziesz na stronie alanmed.eu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.