www.bezplatnamammografia.pl

Asgard - wycieczki do Islandii

Asgard - wycieczki do Islandii - Wyjazd do islandii

Data dodania: 2019-02-20

Kontakt: 00354 7775995  |  Miejscowość: Reykjavík  |  Adres: 0 0  |  Kod pocztowy: 10-115  |  Domena: https://www.wycieczkidoislandii.com/

Opis

Islandia to marzenie wielu osób, lubiących obcować z przyrodą oraz poszukujących pięknych widoków. To właśnie tam znajduje się jedyny na świecie wulkan, do którego można wejść. Wybuchł on blisko 4000 lat temu, a jego wnętrze zostało odkryte w 1974 roku. Zdaniem wielu osób jest to geologiczny cud dostarczający wielu wrażeń i tworzący wspomnienia do końca życia. Krater jest na tyle ogromny, że bez problemu pomieściłby on nowojorską Statuę Wolności. Na turystów czeka tu przede wszystkim magmowa komnata pełna pięknych barw i ciekawych kształtów.

 

Asgard to miejsce oferujące wyjazd do Islandii, w którego trakcie wszelkie kwestie formalne dopięte zostały na ostatni guzik. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających osób, poszukujących wakacji w atrakcyjnej cenie. Biuro to proponuje między innymi wycieczki objazdowe, dzięki którym istnieje możliwość zobaczenia wielu pięknych zabytków godnych uwagi w krótkim czasie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIEDnia 2019-06-18 11:00:57 Liwia Woźniak napisał:
3