www.bezplatnamammografia.pl

Biuro-Land Sp.z o.o.

Biuro-Land - Teczka na dokumenty

Data dodania: 2018-09-10

Kontakt: 32 317-27-27  |  Miejscowość: Jaworzno  |  Adres: Wojska Polskiego 2F  |  Kod pocztowy: 43-603  |  Domena: https://www.dyskontbiurowy24.pl/

Opis

Praca w biurze wiąże się z produkcja bardzo dużej ilości dokumentacji papierowej. Nawet w dobie komputerów każdego dnia powstają dziesiątki, jeśli nie setki arkuszy, które muszą być w odpowiedni sposób przechowywane. Najprostszym rozwiązaniem w tym przypadku są różnego rodzaju segregatory oraz teczki, które  ułatwiają ponowne znalezienie dokumentacji. Takich artykułów warto szukać w ofercie Dyskontbiurowy24.pl, który od lat proponuje najniższe ceny na artykuły biurowe.

Teczka na dokumenty dostępna w ofercie charakteryzuje się przede wszystkim zmiennym typem zamknięcia. W ofercie są teczki zapinane na rzep. gumkę, ale także na zacisk. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów co pozwala ich używać codziennie bez obawy, że zostaną zniszczone. Każda z teczek może pomieścić określoną ilość dokumentów o czym sprzedawca informuje w opisach poszczególnych przedmiotów. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.