www.bezplatnamammografia.pl

INTERDESK - Cyfrowy Wymiar Edukacji

Tablica interaktywna QOMO

Data dodania: 2018-05-30

Kontakt: 32 724 15 57  |  Miejscowość: Dąbrowa Górnicza  |  Adres: Armii Krajowej 7  |  Kod pocztowy: 42-520  |  Domena: https://www.interdesk.pl/

Opis

Podążając za nowoczesnością i rozumiejąc wagę wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu, wielu dyrektorów placówek oświatowych poszukuje niedrogich, lecz dobrych jakościowo tablic interaktywnych do przedszkoli i szkół, które uatrakcyjnią lekcje, pozwolą uczniom aktywnie w nich uczestniczyć i uczyć się, mając wrażenie, że się wyłącznie bawią. 

Wspaniałej jakości, z trzyletnią gwarancją tablica interaktywna marki Qomo o przekątnej ekranu 79 cali jest dostępna w sklepie internetowym ze strony interdesk.pl. Jest to sprzęt prosty w obsłudze i niezawodny obsługiwany dedykowanym pisakiem lub po prostu palcem. Można także korzystać z niej jak ze zwykłej tablicy suchościeralnej, a ewentualne zadrapania nie powodują zmiany w działaniu. Oprogramowanie dołączone do tablicy jest w języku polskim, więc nie będzie trudności z poznaniem wszystkich jej funkcji, a dołączony zestaw instalacyjny pozwoli na szybki i łatwy montaż na ścianie. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.