www.bezplatnamammografia.pl

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Nawierzchnie poliuretanowe

Data dodania: 2018-12-27

Kontakt: 573 939 922  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: A. Mickiewicza 38  |  Kod pocztowy: 01--62  |  Domena: https://www.boiskaikorty.pl

Opis

J&W Glob Service Sp. z o.o. to specjaliści na najwyższym poziomie w dziedzinie tworzenia wielofunkcyjnych boisk, których popularność zwiększa się głównie ze względu na ich uniwersalność. Służą one do uprawiania koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki, piłki nożnej, tenisa oraz badmintona. Mogą być one użytkowane przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodni bez obaw o spadek ich trwałości i jakości. Jak to jest możliwe? 

Otóż odpowiadają za to nawierzchnie poliuretanowe, stosowane przy budowie takich boisk. Koszt budowy takiego obiektu zwraca się nieprzeciętnie szybko, ponieważ nie wymagają one konserwacji, wystarczy zadbanie o czystość oraz przestrzeganie regulaminu. Dodatkowo taki rodzaj nawierzchni zapewnia doskonałą amortyzację, dzięki czemu mogą one służyć nie tylko jako boiska przy szkołach, ale również na profesjonalnych obiektach lekkoatletycznych. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.