www.bezplatnamammografia.pl

Kajaki Suwalszczyzna Michał Sewastynowicz

http://www.kajaki-suwalszczyzna.pl/ | Wypożyczalnia kajaki Czarna Hańcza

Data dodania: 2019-07-12

Kontakt: +48510510654  |  Miejscowość: Giby  |  Adres: Posejnele 22  |  Kod pocztowy: 16-506  |  Domena: http://www.kajaki-suwalszczyzna.pl/

Opis

Jeden dzień na kajakach wraz z całą rodziną? KajakiSuwalszczyzna.pl może zapewnić wszystkich zainteresowanych o profesjonalnie przygotowanych spływach kajakowych dla osób niemal w każdym wieku. Wypożyczalnia kajaków przy Czarnej Hańczy spełnia oczekiwania zarówno tych, którzy dopiero zaczęli przygodę z pływaniem, jak i osoby, które mają już w tym zakresie trochę większe doświadczenie. Piękna ekspozycja terenów zielonych będzie nie lada gratką dla dzieci oraz dorosłych. Dlatego z oferty korzystają grupy przyjaciół, rodziny, pojedyncze osoby.

W okresie wiosennym, letnim i jesiennym można zaobserwować na wodzie oraz brzegach rzek ciekawe gatunki zwierząt i roślin, co znacznie podnosi walory takiej wycieczki. Warto wybrać się na taki spływ podczas weekendu, bo wielu klientów powraca po odbyciu swojego pierwszego spływu dla wzmocnienia doznań na Czarnej Hańczy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.