www.bezplatnamammografia.pl

PPHU KOTŁOSPAW

Kocioł - https://kotlospaw.pl/

Data dodania: 2019-07-13

Kontakt: +48 62 597 14 78  |  Miejscowość: Pleszew  |  Adres: Szenica 38  |  Kod pocztowy: 63-300  |  Domena: https://kotlospaw.pl/

Opis

Ekogroszek jest wygodnym i ekologicznym rozwiązaniem, charakteryzującym się niską zawartością popiołu i siarki. Najczęściej nabyć go można luzem lub w praktycznych paczkach. Alternatywą dla takiego paliwa są popularne ostatnimi czasy pellety, czyli odpady drzewne produkowane z biomasy, które sprzedawane są w formie granulatu. Jest to rozwiązanie ekologiczne i wydajne. Piece na pellet i ekogroszek to ciekawe rozwiązanie dla osób chcących uniknąć konieczności częstego i regularnego dokładania opału oraz sprawdzania temperatury paleniska.

Za urządzenie pochodzące z najwyższej półki uważa się kocioł 5. klasy, który może być finansowany ze środków Unii Europejskiej. Dzięki niemu można zmniejszyć przedostawanie się do powietrza szkodliwych pyłów oraz dwutlenku węgla, które powodują powstawanie smogu. Szeroki wybór kotłów znajduje się po wejściu na stronę sklepu Kotłospaw. W przypadku problemów z wyborem najlepszego urządzenia warto kontaktować się z pracownikami, którzy rozwieją ewentualne wątpliwości.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.