www.bezplatnamammografia.pl

Sendpol Piotr Sendecki

Deska pediatryczna

Data dodania: 2018-08-05

Kontakt: 508 75 96 75  |  Miejscowość: Hrubieszów  |  Adres: Brodzica 39  |  Kod pocztowy: 22-500  |  Domena: https://sendpol24.pl/

Opis

Wszyscy powinni wiedzieć, że widząc ranne dziecko, trzeba mu udzielić pierwszej pomocy, ale nie wolno go przenosić, gdyż nie wiadomo, czy nie ma urazu kręgosłupa i nie powinniśmy go transportować bez specjalnego zabezpieczenia, bo możemy mu zaszkodzić. W takich przypadkach do transportu niezbędna będzie ortopedyczna deska pediatryczna. Jest to deska ze specjalnego tworzywa sztucznego z trzema różnokolorowymi pasami, które można regulować w celu stabilizacji tułowia poszkodowanego. Deska jest bardzo łatwa do czyszczenia i jest odporna na bakterie i grzyby.

Na stronie sendpol24.pl można dowiedzieć się, że taka deska ortopedyczna jest tak skonstruowana, że jej spód jest wypukły, co znacznie ułatwia podnoszenie jej z każdego podłoża, zaś powierzchnia wierzchnia, na której układa się poszkodowanego, jest płaska, co z kolei znacznie ułatwia jej czyszczenie i dezynfekcję.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.