www.bezplatnamammografia.pl

Wzgórze Elfima

Animacje dla dzieci kraków • http://elfima.pl/

Data dodania: 2019-02-27

Kontakt: 662-053-794  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Krowoderskich Zuchów 7  |  Kod pocztowy: 31-271  |  Domena: http://elfima.pl/

Opis

Zastanawiasz się, w jaki sposób urozmaicić przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Doskonałym pomysłem będzie zaproszenie na wydarzenie animatorów. Kreatywny zespół osób zajmujących się animacją znajdziesz m.in. w firmie Wzgórze Elfima. Jej członkowie specjalizują się w organizacji niezapomnianych zabaw dla dzieci i kreowania bajkowej atmosfery. Animatorzy mają niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, by móc w odpowiedzialny sposób zająć się dziećmi. Zespół profesjonalistów tworzy atrakcyjne animacje dla dzieci w Krakowie, ja również innych miastach województwa małopolskiego.

Repertuar proponowanych zabaw obejmuje liczne konkursy z upominkami, malowanie twarzy czy skręcanie baloników. Dzieci mogą również uczestniczyć w mini zawodach sportowych czy tańcach. Wszystko zależy od indywidualnego ustalenia programu zabaw, który jest szczegółowo omawiany z opiekunami dzieci. Odwiedź stronę elfima.pl i dowiedz się więcej o firmie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.