www.bezplatnamammografia.pl

ABC Cars

http://abc-cars.pl/ • Usługi blacharskie Warszawa

Data dodania: 2019-12-19

Kontakt: 720 055 000  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Parowcowa 2  |  Kod pocztowy: 02-445  |  Domena: http://abc-cars.pl/

Opis

Najczęściej blacharz samochodowy wykonuje wyciąganie lub wypychanie wgnieceń. Usuwanie wgnieceń wraz z wypychaniem najczęściej stosowane jest na masce samochodu, klapach bagażnika, drzwiach, błotnikach, a także we wszystkich innych miejscach, do których blacharz może dotrzeć tylko za pomocą specjalnych narzędzi. Tego rodzaju naprawa polega na umieszczeniu narzędzia w odpowiednim miejscu, a następnie wszelkie wgniecenia wypychane są od spodu.

Profesjonalne usługi blacharskie w Warszawie oferuje warsztat samochodowy o nazwie ABC Cars. Firma została wyposażona w nowoczesne urządzenia, które pozwalają dokonać naprawy zgodnie z wymogami producentów samochodów osobowych. W serwisie blacharskim usuwane są również wgniecenia z wyciąganiem za pomocą specjalnych klejów aplikowanych na ciepło i specjalnych zaczepów, które pozwalają na wyciąganie wgnieceń w górę bez demontażu elementów występujących na karoserii. Takie wgniecenia powstają najczęściej przy słupkach dachowych albo na dachu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.