www.bezplatnamammografia.pl

Archteka

https://archteka.com/

Data dodania: 2018-07-30

Kontakt: 61 646 95 50  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Ostrowska 397  |  Kod pocztowy: 61-312  |  Domena: https://archteka.com/

Opis

Przy projektowaniu każdego wnętrza, czy to mieszkalnego, biurowego czy hotelowego, musimy opowiedzieć projektantowi wnętrz o swoich preferencjach, estetyce i kolorystyce. Tylko w ten sposób architekt czy projektant będzie mógł stworzyć wnętrze dopasowane do konkretnego klimatu, charakteru i przeznaczenia pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby umieć łączyć różne wzory, kolory, kształty i style.

Na stronie rekomendowanej firmy https://archteka.com/ poczytasz o cenionej marce 3M, firmy Perfo Texconept, dystrybutora podłóg, wykładzin i tkanin w najlepszej jakości. Wnętrza polecanego salonu są dziełem kreatywnych architektów, którzy stworzyli projekt łączący w sobie różne style i materiały, tworząc niepowtarzalną całość.

W salonie dekoracji wnętrz Archteka organizowane są też różne spotkania branżowe o architekturze wnętrz, wzornictwie i nowoczesnych rozwiązaniach w dziedzinie aranżacji różnych wnętrz, zarówno użyteczności publicznej, hotelowej, jak i rezydencjonalnej.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.