www.bezplatnamammografia.pl

Autokasacja U Jacka

Skup samochodów w Płock i okolicach – Autokasacja "U Jacka"

Data dodania: 2018-12-01

Kontakt: 660 185 232  |  Miejscowość: Aleksandrów Kujawski  |  Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6  |  Kod pocztowy: 87-700  |  Domena: https://auta-skup.com/

Opis

Bez wątpienia rynek aut w Polsce jest dość mocno nasycony, przez co klienci bywają  wymagający. Oznacza to, że w wielu  przypadkach poszukują oni pojazdów będących w idealnym stanie, co nie każdy sprzedawca jest w stanie zagwarantować. Doskonałą alternatywą dla wystawiania auta na internetowej aukcji, jest skup samochodów dla osób z Płocka i okolic, którym zajmuje się firma Autokasacja u Jacka, funkcjonująca na rynku od dłuższego czasu.

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z tej właśnie oferty, a jednym z nich jest fakt, że skup ten zainteresowany jest właściwie każdym pojazdem. Oznacza to, że kierowca może tu sprzedać auto spalone, zalane, uszkodzone, powypadkowe oraz takie, które zupełnie nie nadaje się do dalszej jazdy. Co więcej, pracownicy zatrudnieni w firmie są w stanie dojechać do klienta nowoczesnymi lawetami, dzięki czemu nie musi się on martwić o transport samochodu do skupu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.