www.bezplatnamammografia.pl

bioArcus Sp. z o.o

https://sklep.bioexpert.pl - Neutralizator zapachów pies

Data dodania: 2023-09-19

Kontakt: 22 654 05 75  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Białostocka 22  |  Kod pocztowy: 03-741  |  Domena: https://sklep.bioexpert.pl

Opis

Poszukując skutecznych, a jednocześnie bezpiecznych dla środowiska środków czystości, mających zastosowanie zarówno w domu, jak i w biznesie, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie sklep.bioexpert.pl. Pod podanym linkiem ogłasza się polska firma działająca na co dzień jako dystrybutor preparatów czyszczących rozmaitego przeznaczenia. Jej kadra proponuje szeroki wybór produktów do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, udrażniania przepływów (także w newralgicznej strefie kanalizacyjnej), a także neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. 

Pracownicy zapraszają do kontaktu właścicieli psów i kotów. Dostępne w sprzedaży środki pomagają pozbyć się plam z błota, śliny czy resztek jedzenia. Dodatkowo takie produkty, jak neutralizator zapachów PIES lub KOT skutecznie i na długo eliminują odór mokrej sierści czy zwierzęcych ekskrementów. Dostawca zadbał też, by oferta była atrakcyjna cenowo, a czas realizacji zamówienia najkrótszy z możliwych. Dla klientów kupujących hurtowo przewidziano rabaty.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.