www.bezplatnamammografia.pl

Car4You

Car4You

Data dodania: 2019-04-08

Kontakt: 516 483 453  |  Miejscowość: Mińsk Mazowiecki  |  Adres: Mieszka I 7  |  Kod pocztowy: 05-300  |  Domena: https://importusa.pl/

Opis

Samodzielne licytowanie auta w Stanach może nie być zadaniem łatwy. Warto zatem skorzystać z profesjonalnych usług. Należy jednak pamiętać, że aby cieszyć się samochodem na europejskich drogach, trzeba także zainwestować w odpowiedni transport, a o ten nie tak łatwo. Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwo Car4You świadczy tego typu usługi od lat!

Ich domeną jest sprowadzanie aut z Kanady i USA – usługa ta powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku. Nierzadko sprowadzenia auta wylicytowanego w Stanach jest znacznie tańsze niż jego zakup na europejskim rynku. Jeśli i Ty poszukujesz właśnie takich usług, to powinieneś zapoznać się nie tylko z firmową stroną importusa.pl, ale także wykorzystać kalkulator prowizji aukcyjnych, aby uzyskać pogląd na to, ile kosztować może taka usługa w danej firmie. Co ważne, przedsiębiorstwo współpracuje ze sprawdzonymi domami aukcyjnymi, a także dba o terminowość i profesjonalną obsługę klienta w każdym zakresie! Przekonaj się sam!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.