www.bezplatnamammografia.pl

Denticus

Implanty zębowe Zielona Góra

Data dodania: 2020-04-16

Kontakt: 728891677  |  Miejscowość: Zielona Góra  |  Adres: Plac Matejki 21b  |  Kod pocztowy: 65-056  |  Domena: https://dentic.us

Opis

Sposobów na uzupełnienie ubytków zębowych jest kilka, a za najpopularniejsze uznaje się wszczepianie implantów różniących się od siebie między innymi materiałem wykorzystanym podczas produkcji. Zazwyczaj do tworzenia koron używa się metalu, akrylu, porcelany i cyrkonu. Obecnie coraz więcej specjalistów odchodzi od koron metalowych, gdyż prezentują się one mało estetycznie w porównaniu do innych propozycji. Korony porcelanowe i ceramiczne charakteryzują się estetyką oraz trwałością, przez co ich posiadacze nie muszą martwić się o ewentualne zniszczenia.

Dentic to gabinet oferujący implanty zębowe w Zielonej Górze w korzystnych cenach, dzięki czemu zainteresowani nie będą niepotrzebnie przepłacać. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla osób chcących zrezygnować z protez zębowych, które są problematyczne podczas jedzenia i mówienia. Sprawdzą się także wśród pacjentów borykających się z pojedynczymi lub wieloma ubytkami zębowymi. Implanty wszczepiane są w znieczuleniu ogólnym, dlatego zabieg nie jest uznawany za bolesny.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.