www.bezplatnamammografia.pl

DIWOS Dorota Stomska

DIWOS Dorota Stomska - Owas

Data dodania: 2019-02-26

Kontakt: 508112425  |  Miejscowość: Olsztyn  |  Adres: Kleeberga 2  |  Kod pocztowy: 10-693  |  Domena: https://www.diwos.pl/

Opis

Czym jest OWAS? Najprościej mówiąc, jest to dokładny pomiar oraz analiza obciążenia statycznego. Zdaniem wielu osób jest to jedna z najdokładniejszych i najbardziej popularnych metod oceny ryzyka związanego z rozwojem dolegliwości mięśniowo-szkieletowych u osób wykonujących obowiązki zawodowe w określonych pozycjach. Innymi słowy, OWAS daje możliwość obliczenia obciążenia statycznego, które każdego dnia towarzyszy w wykonywaniu pracy w niektórych warunkach. W efekcie, mamy możliwość oceny ryzyka występowania różnego rodzaju urazów, których lepiej jest unikać. Metoda ta bierze pod uwagę obciążenia nie tylko kończyn górnych czy też dolnych, ale też całych pleców oraz tułowia. Pomiar wykonywany tą właśnie metodą oferuje firma Diwos.

Metoda umożliwia podejmowanie niezbędnych działań, których celem jest przede wszystkim poprawa warunków pracy na wybranym stanowisku. Ma to bezpośrednie przełożenie na poprawę warunków pracy, a co za tym idzie - zwiększenie wydajności zatrudnionych pracowników. Dzięki temu dane przedsiębiorstwo będzie w stanie osiągać zamierzone rezultaty oraz wyniki w zamierzonym czasie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.