www.bezplatnamammografia.pl

FOKS-BUD

Renowacja parkietu Warszawa

Data dodania: 2018-06-16

Kontakt: 501 637 655  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Wolnej Wszechnicy 4  |  Kod pocztowy: 02-098  |  Domena: http://foks-bud.pl/

Opis

Pamiętaj, renowacja podłóg drewnianych, to zadanie tylko dla profesjonalistów, więc jeśli mieszkasz w Warszawie i interesuje Cię renowacja parkietu, to obowiązkowo zgłoś się do firmy Foks-Bud, która działa na rynku od 2005 roku, oferując klientom z Warszawy i okolic kompleksowe usługi parkieciarskie, zarówno, jeśli chodzi o układnie nowego parkietu, deski barlineckiej, jak i mozaiki.

Rekomendowana firma od blisko 13 lat specjalizuje się też w renowacji podłóg drewnianych. Doświadczeni parkieciarze firmy są w stanie naprawić każdy rodzaj nawierzchni drewnianej i przywrócić jej dawny blask. Wszystko, dzięki najwyższej jakości lakierom od najlepszych producentów.

Renowacja podłóg przewiduje także polakierowanie lub wymianę listew podłogowych. Zakres prac renowacyjnych jest zawsze ustalany indywidualnie z klientem, tak, aby zawsze uzyskać, jak najlepszy efekt.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.