www.bezplatnamammografia.pl

Igaczerkieska.pl

Gabinet Psychoterapii Iga Czerkieska • Leczenie depresji częstochowa

Data dodania: 2020-02-21

Kontakt: 507 955 956  |  Miejscowość: Częstochowa  |  Adres: Aleja Najświętszej Marii Panny 34  |  Kod pocztowy: 42-200  |  Domena: https://igaczerkieska.pl

Opis

Obniżone samopoczucie, brak chęci do życia, poczucia sensu w wykonywaniu codziennych obowiązków - to mogą być objawy depresji, która jest, niestety, dość powszechnym problemem. W przypadku pojawienia się takich objawów warto sięgnąć po pomoc specjalisty.

Leczenie depresji w Częstochowie przeprowadza psycholog Iga Czerkieska, która posiada gabinet na ulicy Najświętszej Marii Panny 34. Po wstępnym zapoznaniu się z sytuacją pacjenta zaproponuje mu drogę, której zadaniem będzie poprawienie jego stanu psychicznego.

Zwłaszcza w lżejszych objawach depresji pomocne jest już samo przeprowadzenie psychoterapii. Jednak jej cięższy przebieg łatwiej jest wyleczyć środkami antydepresyjnymi, po których pacjent poczuje się lepiej nawet już po dwóch tygodniach.

W sytuacji pojawienia się depresji ważna jest szybka pomoc pacjentowi, aby zaburzenie to miało jak najmniej destrukcyjny wpływ na życie jego i jego otoczenia.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.