www.bezplatnamammografia.pl

GRANIT-BRUK

Żwir poznań

Data dodania: 2020-10-24

Kontakt: 506-275-957  |  Miejscowość: Janikowo  |  Adres: Gnieźnieńska 32  |  Kod pocztowy: 62-006  |  Domena: http://granit-bruk.pl/

Opis

Alternatywą dla grysu, tłucznia czy klińca, z których wykonuje się ścieżki ogrodowe, jest żwir firmy Granit-Bruk. Kruszywo to charakteryzuje się ostrymi krawędziami i nieregularnymi kształtami, dzięki czemu dobrze się klinuje i sprawia, że drogi są stabilne. Szeroka gama kolorystyczna takich kamieni to gwarancja nieskończonych możliwości aranżacyjnych. Dzięki bogatej palecie barw, dopasowanie ich do wyglądu domu lub innego budynku będzie bardzo łatwe. Żwirem wypełnia się rabaty i wolne przestrzenie znajdujące się między kamiennymi płytami oraz oczka wodne.

Za pomocą kamieni omawianej firmy można samodzielnie tworzyć estetyczne i trwałe ścieżki. Dobrze komponują  się one z innymi materiałami, takimi jak drewno, cegła czy tworzywa sztuczne. Żwir dostępny jest w Poznaniu, a jego cena jest niska. Dróżki z tego surowca można dowolnie kształtować. Najpopularniejsze są kamienie czarne i białe, które wymieszane prezentują się bardzo ciekawie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.