www.bezplatnamammografia.pl

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Peptyd glutaminy

Data dodania: 2020-02-19

Kontakt: 697 336 697  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Wodzisławska 6a  |  Kod pocztowy: 52-014  |  Domena: https://peak-nutrition.pl/

Opis

Wszystkie osoby, które podjęły decyzję o tym, że chcą uprawiać sport zawodowo, muszą wiedzieć, że treningi to nie wszystko, aby osiągnąć formę życiową. Niezwykle istotna jest tutaj również dieta. Jak można się domyślić, to właśnie odpowiednia podaż składników odżywczych warunkuje szybką regenerację organizmu, jak i osiąganie najlepszych wyników. 

Z tego powodu każdy sportowiec, powinien mieć przynajmniej podstawową wiedzę na temat takich składników jak EGCG czy peptyd glutaminy. Ten drugi składnik to aminokwas, który należy spożywać, ponieważ nie jest on syntetyzowany w organizmie w odpowiedniej ilości.

Glutamina odpowiada za poprawne działanie mechanizmu znanego pod nazwą cykl Krebsa, a zarazem umożliwia regenerację tkanki łącznej. Jest to białko, które pełni wiele funkcji zatem warto się nim zainteresować. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie internetowej peak-nutrition.pl.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.