www.bezplatnamammografia.pl

IBCS Poland

Famoc location monitor

Data dodania: 2023-03-11

Kontakt: 18 44 21 666  |  Miejscowość: Nowy Sącz  |  Adres: J. Piłsudskiego 46  |  Kod pocztowy: 33-300  |  Domena: https://www.ibcs.pl

Opis

Dzięki unikalnemu know-how płynącemu z wieloletniego doświadczenia renomowany przedstawiciel branży logistycznej IBCS potrafi w pełni odpowiadać na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewnia im dostęp do szerokiej gamy urządzeń, systemów informatycznych i rozwiązań infrastrukturalnych. Ich implementacja to sposób na optymalizację przebiegu kluczowych procesów biznesowych związanych z funkcjonowaniem magazynów, centrów dystrybucyjnych itp.

Oferta jest stale poszerzana. Można w niej znaleźć między innymi FAMOC Location Monitor. Jest to moduł systemu FAMOC. Jego wykorzystanie to sposób na szybką lokalizację wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych, co jest niezwykle przydatne w przypadku zgubienia lub kradzieży. Umożliwia użytkownikowi znalezienie na mapie ostatniej pozycji urządzenia, które przesyłało dane o lokalizacji. System jest ceniony ze względu na liczne zalety, przede wszystkim w przypadku bardzo dużych obiektów logistycznych. Jest prosty w instalacji i uniwersalny.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.