www.bezplatnamammografia.pl

Iluzjonista Konrad Mościński

Iluzjonista Konrad Mościński • Pokaz iluzji dla dzieci

Data dodania: 2020-04-20

Kontakt: 501 812 734  |  Miejscowość: Sosnowiec  |  Adres: Jana Kiepury 25  |  Kod pocztowy: 41-209  |  Domena: https://pokazy-iluzji.pl/

Opis

Najmłodsi widzowie są niezwykle wymagający. Zapewnienie im ciekawej rozrywki jest nie lada wyzwaniem, jednak pokaz Iluzji dla dzieci w wykonaniu Konrada Mościńskiego z pewnością zapewni całą masę pozytywnych emocji. Dzieci bowiem uwielbiają napięcie, a różnego rodzaju sztuczki i triki, a także magiczny klimat rozbudzają ich ciekawość i uruchamiają wyobraźnię.

Magik Konrad dba, by jego widowisko było atrakcyjne dla młodych widzów, którzy nie są tylko biernymi obserwatorami, a czynnie uczestniczą w wielu trikach. Sprawia to, że radości i śmiechom nie ma końca. Jest on osobą, która gwarantuje doskonałą zabawę na urodzinach maluchów, jego pokazy bawią młodych widzów w salach zabaw, a także w przedszkolach i szkołach podstawowych. Impreza dla najmłodszych z uczestnictwem tego magika zachwyci dzieci, które będą zainteresowane widowiskiem i kolorowymi rekwizytami. Iluzjonista ma doskonały kontakt z widownią, dzięki czemu dzieci go uwielbiają i chętnie z nim współpracują.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.