www.bezplatnamammografia.pl

Klinika dla młodzieży Oaza

Prywatny ośrodek leczenia narkomanii dla dzieci

Data dodania: 2020-01-18

Kontakt: 725 18 70 70  |  Miejscowość: Choceń  |  Adres: Ługowiska 1  |  Kod pocztowy: 87-850  |  Domena: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/

Opis

Narkomania często kojarzona jest z nizinami społecznymi, ale po narkotyki sięgają też bardzo często osoby piastujące wysokie stanowiska, zamożne oraz dzieci z tzw. dobrych rodzin. Mogą one nawet być bardziej wystawione na ten problem, gdyż, po pierwsze, nierzadko mają sporo problemów, na przykład mały kontakt z zajętymi rodzicami, a po drugie, dysponują środkami na zakup narkotyków. Takie osoby z oczywistych względów nie zgodzą się na podjęcie leczenia odwykowego w publicznej placówce, gdyż w takich miejscach zwykle standard nie jest wysoki. By można było wrócić do zdrowia, potrzebny jest pełen komfort. 

Zapewnić go może prezentujący się na stronie terapiemlodziezy-oaza.pl prywatny ośrodek leczenia narkomanii dla dzieci. Pobyt w tym pięknym miejscu nie powinien być problemem dla żadnego pacjenta. Również rodzice będą mogli mieć pewność, że oddają swoje dzieci pod dobrą opiekę i że nie dzieje im się krzywda, a przy tym miło spędzają czas wolny od zajęć z psychoterapeutą. Warunki przyjęcia do kliniki nie są restrykcyjne - wystarczy skontaktować się z nią telefonicznie. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.