www.bezplatnamammografia.pl

KM SZROT

Auto skup Jelenia Góra

Data dodania: 2022-03-19

Kontakt: 500 403 803  |  Miejscowość: Mysłakowice  |  Adres: Daszyńskiego 16G  |  Kod pocztowy: 58-533  |  Domena: http://kmszrot.pl

Opis

Osoby zainteresowane sprzedażą samochodów osobowych lub dostawczych na części, bądź ich zezłomowaniem powinny zapoznać się z ofertą dostępną na stronie kmszrot.pl. Należy ona do firmy, która od lat prowadzi auto skup w Jeleniej Górze. Działa kompleksowo i indywidualnie podchodzi do każdej wyceny. Dzięki gruntownym analizom stanu technicznego prowadzonym przez zatrudnianych wysoko wykwalifikowanych fachowców oferuje konkurencyjne stawki, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Przedsiębiorstwo oferuje także skup złomu i metali kolorowych, olei silnikowych, a także zajmuje się dystrybucją używanych części samochodowych. Cieszy się także rozpoznawalnością jako organizator popularnego WRAK RACE. Wszystkie czynności związane z demontażem samochodów odbywają się w pełni legalnie i z uwzględnieniem wymogów obowiązujących przepisów oraz procedur. W przypadku zezłomowania auta klienci mogą liczyć na otrzymanie niezbędnych dokumentów pozwalających na prawidłowe wyrejestrowanie danego pojazdu. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.