www.bezplatnamammografia.pl

Laperfe clinic

Depilacja laserowa lublin - Laperfe clinic

Data dodania: 2022-11-28

Kontakt: 690 105 597  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: Gęsia 3  |  Kod pocztowy: 20-719  |  Domena: https://www.laperfe.pl/

Opis

Na stronie internetowej laperfe.pl znajduje się oferta kliniki medycyny estetycznej. W gabinecie zlokalizowanym w Lublinie wykonywana jest depilacja laserowa, do której wykorzystuje się urządzenie wyposażone w głowicę chłodzącą. Mogą się na nią zdecydować osoby z każdym rodzajem włosów i typem skóry. W ofercie znajdują się również zabiegi, które redukują zmarszczki. Wolumetria polega na zastosowaniu specjalnych wypełniaczy wygładzających bruzdy oraz poprawiających napięcie i nawilżenie skóry. Specjaliści wykonują także mezoterapię mikroigłową, botoks i terapię z użyciem osocza bogatopłytkowego. 

Pomoc znajdą tu osoby, których problemem jest trądzik. Zabieg detoksykujący reguluje produkcję sebum, pozbywa się martwego naskórka i odblokowuje ujścia gruczołów łojowych. Dzięki niemu można rozświetlić skórę i pozbyć się niepożądanych zmian. Pracujący w klinice specjaliści wykorzystują różnorodne preparaty, które zawierając liczne związki aktywne. Działają regenerująco, ujędrniająco i przeciwzapalnie.

 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.