www.bezplatnamammografia.pl

Madejski Spółka Jawna

Pianka ogniochronna

Data dodania: 2019-11-17

Kontakt: 12 683 96 00  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Kornela Makuszyńskiego 28  |  Kod pocztowy: 31-752  |  Domena: https://grafenprofessional.eu/

Opis

Na rynku motoryzacyjnym i budowlanym można dostrzec zapotrzebowanie w najwyższej  jakości chemię. W te potrzeby idealnie wpasowuje się krakowski producent Grafen Professional, który oferuje szeroki wybór produktów spełniających światowe standardy. Są to akryle, czyściki, hybrydy, specjalistyczne spraye, uszczelniacze, kleje i inne. Na każdym placu budowy czy podczas remontów może się też sprawdzić pianka ognioochronna. 

To produkt montażowo-uszczelniający do stosowania przy pracach, które wymagają użycia produktu spełniającego wymagania niepalności. Świeża piana wykazuje świetną przyczepność do wszystkich materiałów budowlanych, natomiast po utwardzeniu jest półsztywna i w przeważającej części zachowuje strukturę zamknięto- komórkową. Jest wówczas odporna na wysokie i niskie temperatury, ale warto pamiętać, że nie wykazuje odporności na promieniowanie UV.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.