www.bezplatnamammografia.pl

MILA REGIO Piotr Muller

Obuwie domowe laczki

Data dodania: 2022-07-17

Kontakt: 507 629 319  |  Miejscowość: Brzuśce  |  Adres: Brzozowa 1  |  Kod pocztowy: 83-120  |  Domena: https://milaregio.pl/

Opis

Poprzez stronę internetową milaregio.pl zamówić można oryginalne, najwyższej jakości, solidne kapcie utrzymane w stylu podhalańskim. Góralskie hafty i wzory decydują o niebanalności tego typu obuwia. Klienci mają do wyboru wiele różnorodnych modeli, dlatego znajdą ten zgodny ze swoim gustem i oczekiwaniami. Obuwie domowe, takie jak laczki, to najpopularniejszy rodzaj kapci. Jest ono wygodne, wytrzymałe, pasuje do każdego codziennego ubioru.

W ofercie znajdują się pantofle domowe na różne pory roku. Na jesień i zimę najlepsze będą kapcie z dodatkową wkładką - wełnianą lub z futerka syntetycznego. Tego typu modele mają zakryte palce i zapewniają pełną izolację termiczną. Na letnie dni i wieczory sprawdzą się z kolei lepiej kapcie bez dodatkowych wkładek, ze skóry, z odkrytymi palcami. Dodatkowo mogą mieć one ozdobne dziurki, które sprawiają, że laczki są przewiewne. Asortyment sklepu obejmuje kapcie dla całej rodziny - damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce. W ofercie znaleźć można też wełniane kamizelki.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.