www.bezplatnamammografia.pl

MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Okna dymowe

Data dodania: 2019-10-19

Kontakt: +48 61 279 44 44  |  Miejscowość: Luboń  |  Adres: Świętokrzyska 5  |  Kod pocztowy: 62-030  |  Domena: https://mpskylights.pl/

Opis

Czasami spełnienie wymagań w zakresie związanym z bezpieczeństwem przeciwpożarowym nie jest łatwe. W przypadku starszych konstrukcji należy sięgać do rozwiązań o różnym, czasami specyficznym charakterze. Na ten moment firma MP Skylights jest w stanie dostarczać swoim kontrahentom różnego rodzaju rozwiązań oddymiających. Poza klapami osiągalne są także specjalnie wykonane okna, które mogą być otwierane automatycznie przez siłowniki elektryczne, jeżeli w danym obiekcie zostanie wykryty pożar. Taka opcja ma spore plusy.

Starannie wykonane okna dymowe pozwalają usuwać z pomieszczenia dym, a także przyczyniają się do obniżania temperatury. Może mieć to decydujący wpływ na zwiększenie efektywności działań ratowniczych i gaśniczych w danym budynku. Polecane akcesoria są wykonane z najwyższej jakości materiałów i można je połączyć z różnymi wariantami instalacji PPOŻ. Jednocześnie są atrakcyjne cenowo, co także zwiększa zainteresowanie nabywców.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.