www.bezplatnamammografia.pl

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Producent okien i drzwi drewnianych Warszawa - https://psb-okna.pl/

Data dodania: 2018-04-18

Kontakt: 792 909 503  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Aleja Generała Chruściela 86  |  Kod pocztowy: 04-412  |  Domena: https://psb-okna.pl/

Opis

Oferta, jaką przygotował producent okien i drzwi drewnianych z Warszawy, obejmuje wiele wzorów nowoczesnych okien wykonanych z dobrej jakości drewna malowanego specjalnymi rodzajami farb, które chronią je przed szkodliwym wpływem słońca i wilgoci. Tak zaimpregnowane okna zachowują naturalny, niezwykle dekoracyjny charakter, zyskując jednocześnie trwałość na lata. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii produkcji oferowana przez firmę PSB drewniana stolarka okienna ma doskonałe parametry techniczne, przez co może być wykorzystana w budownictwie energooszczędnym.

W ofercie producenta znajdziesz również inne rodzaje drzwi i okien, w tym stolarkę wykonaną z wysokiej klasy aluminium, niezwykle trwałą, niepodatną na działanie wilgoci i na uszkodzenia mechaniczne, a także plastikową, wykonaną z twardych, odpornych na odkształcenia tworzyw sztucznych, które nie ulegają odbarwieniu.

Oceń firmę (1 z 1 głosów)DODAJ OPINIEDnia 2019-01-21 11:55:24 Patrycja Maciejewska napisał:
4