www.bezplatnamammografia.pl

READY2GO

Sprzedaż spółek | READY2GO

Data dodania: 2019-07-25

Kontakt: 508 259 888  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Kielecka 41A  |  Kod pocztowy: 02--53  |  Domena: https://ready2go.com.pl/

Opis

Osoby chcące rozpocząć działalność pod szyldem spółki nie muszą rejestrować firmy od zera, ponieważ dziś sprzedaż spółek cieszy się coraz większym uznaniem. Spółka może być założona przez kilka osób i ma ona własną osobowość prawną. Rejestrując ją, przedsiębiorca chroni majątek przed komornikiem i wierzycielami oraz unika konieczności regulowania składek ZUS. Innymi słowy, wspólnicy nie będą musieli każdego miesiąca przelewać na konto ZUS-u wysokich składek. Jest to też możliwość zwiększenia swojego prestiżu w oczach potencjalnych oraz dotychczasowych klientów. Spółka często jest postrzegana jako bardziej wiarygodna i poważna w porównaniu do jednoosobowej działalności gospodarczej.

Udziały w spółkach są dziedziczone, co daje możliwość zabezpieczenia w przyszłości swoich bliskich. W praktyce oznacza to, że po śmierci wspólnika udziały przechodzą w ręce spadkobierców. Obecnie zakup gotowych spółek cieszy się coraz większym uznaniem, ponieważ dają one możliwość zaoszczędzenia dużej ilości czasu i nerwów. Sprzedaż gotowych spółek to propozycja pochodząca od przedsiębiorstwa Ready2Go.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.