www.bezplatnamammografia.pl

REHA BŁOCH

Platforma schodowa vimec v64

Data dodania: 2022-09-27

Kontakt: 61 842 35 46  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Szarych Szeregów 25  |  Kod pocztowy: 60-462  |  Domena: https://www.rehabloch.pl/

Opis

Na stronie rehabloch.pl zaprezentowano ofertę sprzętów powstałych z myślą o niepełnosprawnych. Znajduje się na niej między innymi platforma schodowa Vimec V64, sprawdzająca się w placówkach medycznych i oświatowych, bankach, biurowcach czy urzędach. Jej zadaniem jest minimalizowanie barier architektonicznych oraz zapewnienie niepełnosprawnym bezpiecznego transportu. Powstała ona z myślą o wózkach inwalidzkich i służy do pokonywania schodów, dlatego odnajduje się w obiektach pozbawionych wind.

Platformy mogą być instalowane nie tylko we wnętrzach budynków, ale i na zewnątrz. Nie wymagają budowania szybu i są tańsze w porównaniu do dźwigów osobowych. Ich zaletą jest nieskomplikowana obsługa, z którą poradzi sobie każda osoba. Urządzenia dostępne w katalogu odnajdują się też w prywatnych domostwach, przykładowo w piętrowych domach jednorodzinnych. Sprawdzają się na wszystkich schodach, niezależnie od tego, jak bardzo są strome. Mogą być używane również w przypadku schodów ze spocznikiem lub zakrętami.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.