www.bezplatnamammografia.pl

Salon Jubilerski Virago

Płaskie obrączki

Data dodania: 2020-03-29

Kontakt: (91) 488 26 72  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Krzywoustego 17  |  Kod pocztowy: 70-252  |  Domena: https://www.virago.sklep.pl/

Opis

Jeżeli chodzi o planowanie ślubu z ukochaną osobą, jedną z najważniejszych rzeczy jest na pewno wybór i zakup odpowiednich obrączek. Dobrze jest tu postawić na taki model, który wpisuje się zarówno w gust, jak i styl małżonków. Zazwyczaj trend jest taki, że obrączka przeznaczona dla mężczyzny jest prostsza, minimalistyczna, dla kobiety z kolei zdobiona, delikatniejsza i doskonale przedstawiająca fakt, że to właśnie ona należy do tak zwanej płci pięknej.

Wartą rozważenia propozycją, którą dla przyszłych małżonków przygotował Salon Jubilerski Virago, są płaskie obrączki ślubne z matową powierzchnią. Mają one na pewno swój urok i łączą prostotę wraz z elegancją. W zależności od poziomu zamożności, można zdecydować się na 3 różne próby złota — 333, 585 lub 750 — co ma oczywiście duże przełożenie na koszt zestawu. W cenie kompletu jest także gustowny grawer z wybranym tekstem oraz dopasowane do powagi ceremonii opakowanie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.