www.bezplatnamammografia.pl

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Taras z modrzewia syberyjskiego

Data dodania: 2018-05-10

Kontakt: 600 802 002  |  Miejscowość: Pszczew  |  Adres: Żwirowa 11  |  Kod pocztowy: 66-330  |  Domena: https://tdmtarasy.pl/

Opis

Spośród wszystkich drzew iglastych najchętniej na  taras wybierany jest modrzew syberyjski, który charakteryzuję się wybitną trwałością i odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Żyjąc w trudnych warunkach klimatycznych, rosło powoli, dlatego jego słoje są bardzo wąskie, nadając drewnu niezwykły wygląd. Jedną z jego ciekawszych właściwości jest to, że nie nasiąka wodą, zatem nie ma konieczności pokrywania go impregnatem, a i tak może przetrwać ponad piętnaście lat. Pamiętać jednak należy, że nie impregnowane będzie patynować, więc jeśli chce się zachować jego naturalny wygląd, należy je zaimpregnować, dodatkowo wydłużając jego żywotność.

Deski tarasowe i elewacyjne z modrzewia sprzedaje firma z linku tdmtarasy.pl, która na życzenie klienta wykona także i taras i elewację. Posiadając doświadczenie i wyspecjalizowaną załogę, każde zlecenie wykonuje sprawnie i szybko. Zainteresowani znajdą kontakt do firmy na podanej stronie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.