www.bezplatnamammografia.pl

TGK serwis

Serwis piecyków gazowych

Data dodania: 2022-06-02

Kontakt: 530 670 742  |  Miejscowość: Lubenia  |  Adres: Siedliska 109  |  Kod pocztowy: 36-042  |  Domena: https://tgkserwis.pl

Opis

Poszukując firmy zajmującej się sprzedażą oraz montażem wysokiej jakości urządzeń grzewczych na gaz, warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa z Podkarpacia, które ma w ofercie sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Wśród dostępnych urządzeń można znaleźć takie marki jak Immergas, ACV czy De Dietrich. Przedsiębiorstwo to nie tylko montuje, ale i gwarantuje profesjonalny serwis wszystkich piecyków gazowych. Oferta dotyczy przede wszystkim klientów z Podkarpacia, ale jeśli zamówienie jest większe lub chodzi o kotły dużej mocy, Prowadzi prace w ościennych województwach.

Firma z linku tgkserwis.pl stara się, by każda instalacja spełniała oczekiwania klienta, jednak nawet najlepsze rozwiązania wymagają, zwłaszcza w przypadku gazu, regularnych przeglądów. Jeżeli klient zauważy jakąkolwiek nieprawidłowość w działaniu, powinien od razu zgłosić to serwisantom. Firma dojeżdża do klientów na przeglądy umówione i w razie nagłej awarii. Warto pamiętać, że regularny serwis zabezpiecza przed nimi.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.