www.bezplatnamammografia.pl

USŁUGI CONSULTINGOWE Paweł Lipiński

Biura podatkowe Szczecin • http://www.lpconsulting.pl/

Data dodania: 2018-06-25

Kontakt:  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Królowej Korony Polskiej 24  |  Kod pocztowy: 70-486  |  Domena: http://www.lpconsulting.pl/

Opis

Bardzo wiele osób myśli, że biura podatkowe w Szczecinie doradzają przedsiębiorcom tylko w kwestiach podatków, czy w kwestiach prowadzenia księgowości. Tymczasem outsourcingowe usługi księgowe mają o wiele szerszy zakres i mogą zacząć się już w momencie, gdy postanowimy otworzyć firmę. Wówczas doradca podatkowy może pomoc nam w wyborze optymalnej formy opodatkowania firmy i pomóc w dopełnieniu wszystkich formalności, związanych z zarejestrowaniem firmy.

Co ważne, często tego typu usługi są darmowe, zwłaszcza jeśli później klient zdecyduje się powierzyć firmie zewnętrznej prowadzanie księgowości nowego podmiotu gospodarczego i nie ma tu znaczenia, czy będzie to uproszczona, czy tak zwana pełna księgowość.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to na lpconsulting.pl zamieszczono bazę wiedzy, gdzie jest wiele ciekawych artykułów branżowych, dotyczących zarówno podatków, księgowości, jak i ogólnych wskazówek o prowadzeniu firmy. Warto się z nimi zapoznać.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIEDnia 2019-03-21 08:47:29 Ksawery Mazur napisał:
5