www.bezplatnamammografia.pl

vBIONIC

Proteza dłoni cena

Data dodania: 2022-10-27

Kontakt: 690 690 200  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Małopolska 2A  |  Kod pocztowy: 60-616  |  Domena: https://vbionic.com

Opis

Podmiot zajmuje się projektowaniem i produkcją sztucznych części kończyn górnych.  Do ich opracowywania wykorzystuje wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu użytkownicy mają zagwarantowaną wysoką funkcjonalność oraz wygodę korzystania z danego modelu. Cena za protezę dłoni lub ręki jest uzależniona od  użytych w niej funkcjonalności, a także wyboru dodatkowych elementów, takich jak na przykład żelowe paznokcie.

W protezie użyto specjalny mechanizm samoblokujący. Jest to unikalny przegub, który pozwala na korzystanie z protezy tak, aby możliwe było utrzymanie przedmiotu w określonej pozycji przez dłuższy czas. Dzięki temu rozwiązaniu można również łatwo odłączyć i ponownie połączyć protezę. System znacząco ułatwia ubieranie się i zwiększa komfort podczas wykonywania wielu innych codziennych czynności. Ręka została wykonana w ten sposób, aby jej czyszczenie było proste. Do jej produkcji stosowane są jedynie wysokiej jakości materiały. Żeby złożyć zlecenie należy skontaktować się z pracownikami Vbionic.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.