www.bezplatnamammografia.pl

WIELSPIN Sp. z o.o.

Turnusy dla niepełnosprawnych

Data dodania: 2019-03-27

Kontakt: 67 262 09 00  |  Miejscowość: Wągrowiec  |  Adres: Jeziorna 16  |  Kod pocztowy: 62-100  |  Domena: https://osrodek.wielspin.pl/

Opis

Życie z niepełnosprawnością nie jest łatwe. Ulgi związane z posiadaniem orzeczenia uprawniają takie osoby m.in. do ubiegania się o miejsce w ośrodku rehabilitacyjnym. Dofinansowanie zależne jest od spełnienia odpowiednich wymogów stawianych przez PFRON.

W ramach turnusu dla niepełnosprawnych przygotowano szeroki zakres kuracji, której może poddać się każdy, niezależnie od stopnia niepełnosprawności. Opiekun lub rodzic uczestniczą w zabiegach, a profesjonalna kadra, w razie problemów, służy pomocą. Osrodek.wielspin.pl specjalizuje się w rehabilitacji osób poruszających się na wózkach, a cały obiekt dostosowany jest do ich potrzeb.

Hydroterpia zwana inaczej wodolecznictwem jest jedną z najstarszych metod leczenia. Woda ma bowiem zbawienne skutki dla naszego organizmu, pomaga nam się odprężyć, rozluźniając stawy i mięśnie. Osoby cierpiące na stwardnienie rozsiane, zespół Downa czy chorobę Parkinsona również mogą skorzystać z tej formy relaksu, która przyspieszy proces powrotu do zdrowia.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.