www.bezplatnamammografia.pl

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Budownictwo przemysłowe • https://amc.net.pl/

Data dodania: 2018-10-06

Kontakt: 12 656-70-88  |  Miejscowość: Morawica  |  Adres: Mników 389  |  Kod pocztowy: 32-084  |  Domena: https://amc.net.pl/

Opis

Wiele obiektów przemysłowych to potężne budowle, które zostały stworzone przez specjalistyczne firmy budowlane. Jedną z takich firm można znaleźć na stronie amc.net.pl. Budownictwo przemysłowe jest jej pasją i współpracowała już z wieloma zakładami przemysłowymi z takich sektorów jak wydobywczy, chemiczny, metalurgiczny czy paliwowo-energetyczny, wykonując dla nich kompleksowe remonty hal produkcyjnych, parków zbiorników i wiele innych prac. Wśród robót specjalistycznych, jakie oferuje ta firma, jest między innymi antykorozja betonu i stali, izolacje podłoża i różnego typu obiektów, a także montaże, kotwienia, wzmocnienia i stabilizacja konstrukcji.

Przez ponad 20 lat na rynku budowlanym firma ta zdobyła ogromne doświadczenie poparte bogatą wiedzą zatrudnionych tam inżynierów, a także zgromadziła potężny park maszynowy, wśród którego są najnowocześniejsze sprzęty do różnego typu robót. Najważniejszy jednak jest zespół ludzi, którzy cechują się profesjonalizmem i terminowością. Do każdego zlecenia podchodzą bardzo solidnie i starają się zawsze uwzględnić oczekiwania klientów.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.